O nás

Naše firma je výhradním dovozcem a zástupcem značky 4jumping pro Českou a Slovenskou republiku. Značka 4jumping je moderní značka, kterou smějí nést pouze kvalitní a bezpečné dětské trampolíny.

Značka 4jumping vznikla na základě dlouholetých zkušeností z oboru prodeje trampolín, kdy byli pečlivě zaznamenávány a zpracovány veškeré poznatky zákazníků a jejich další ověřování a testování vyústilo posléze k vývoji a výrobě trampolín 4jumping.

Již při výrobě trampolín 4jumping je důsledně dbáno na kvalitu a bezpečnost trampolíny.

Trampolíny 4jumping se do České republiky dovážejí v rozměru 305 cm, tento rozměr patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější a to právě z důvodu své praktičnosti, ať už jde o zábor plochy zahrady, tak uživatelského pohodlí, kdy trampolína 305 cm poskytuje skákajícímu dostatečný prostor pro skákání.

Trampolína 4jumping s průměrem 305 cm patří svým zařazením mezi venkovní trampolíny, tudíž se běžně instalují na zahradách či jiných plochách.

Trampolína lze zakoupit přímo bez ochranné sítě, což ale nedoporučujeme, protože trampolína s ochrannou sítí zaručuje pro skákajícího velmi vysoký stupeň bezpečnosti. Trampolína bez sítě je sice levnější, ale nikdy by neměli ekonomické zájmy převážit nad těmi bezpečnostními a proto u nás nejlevnější trampolíny opravdu nenajdete.

Naše firma na bezpečnost velmi dbá, stejně jako značka 4jumping a proto jsme se rozhodli, že Vám, našim zákazníkům vyjdeme vstříc a trampolínu 4jumping o průměru 305 cm budeme nabízet v akčním trampolínovém setu, kdy součástí setu bude:

trampolína 305 cm + ochranná síť + žebřík plachta na zakrytí skákací plochy

Trampolínový set nabízíme za velmi zajímavých cenových podmínek a to právě z důvodu zvýšení bezpečnosti mezi našimi zákazníky.

V praxi to znamená, že jsme cenově zvýhodnili zákazníky, kteří se rozhodnou pro nákup bezpečného výrobku.

Trampolíny s ochrannou sítí 4jumping mají oproti konkurenčním trampolínám řadu menších či větších vylepšení, které se velmi pozitivně projevují na kvalitě, bezpečnosti a uživatelského pohodlí celé trampolíny.

Srovnání naší trampolíny 4jumping s konkurenčními trampolínami si můžete prohlédnout zde.

Naše trampolíny nejsou ošizené ani na materiálu ani na příslušenství. Celá řada prodejců, zejména pak polských či z příhraničních měst s Polskem (Ostrava, Bohumín, Těšín atd.) nabízejí ošizené trampolíny, které mají slabší trubky, menší počet „U“ noh, menší počet trubek ochranné sítě, trampolíny mají nízkou ochrannou síť, trubky jsou zkrácené, součástí balení není žebřík ani krycí plachta, spoje trampolíny nejsou jištěny šroubky, spojky trubek nejsou tvarované a mnoho dalšího.

Nákup takových trampolín si rozmyslete, protože nákupem takto nekvalitní trampolíny můžete ohrozit zdraví svého dítěte, protože skákání na takové trampolíně může být velmi nebezpečné!!!!!!!!!

Dětská trampolína musí být za všech okolností bezpečné, trampolína se přeci pořizuje pro děti a tudíž její bezpečnost musí být vždy na prvním místě.

Pokud si pečlivě přečtete všechny poznatky na těchto našich stránkách, dozvíte se vše, co by měla taková kvalitní trampolína pro děti mít a jak by měla vypadat a pak již nic nebrání tomu, aby jste zakoupili tu nejlepší trampolínu.

Nejlevnější trampolína s cenou kolem tří tisíc korun opravdu nemůže nikdy splňovat všechny nároky, které nejlepší trampolína pro děti z hlediska kvality a hlavně bezpečnosti musí bezpodmínečně mít.

Pokud máte dotaz můžete se nejprve podívat na do rubriky „Nejčastější dotazy“ zde, kde naleznete nejčastější otázky a odpovědi, pokud máte jiný dotaz můžete na kdykoliv kontaktovat na info@4jumping.cz a nebo na tel. čísle: 724 525 321 (p. Borovička), rádi se Vám budeme věnovat.

Pokud Vás zajímají různé novinky a zajímavosti o našich trampolínách či o trampolínách obecně, klikněte prosím zde.